תמונה של קוד פייסבוק
כותב המאמר

דוח שנתי לעצמאי עוסק מורשה - YPAY | במחיר הוגן 750 שח

על פי פקודת מס הכנסה, כל עוסק מורשה חייב בהגשת דוח שנתי על הכנסותיו למשרד פקיד השומה באזורו. מדובר בטופס שמספרו 1301 שאליו יש לצרף מסמכים נוספים, לפניכם מדריך מקוצר להגשת דוח שנתי לעצמאי.

  

הגשה של הדוח באינטרנט

כמעט בכל המקרים יש להגיש את הטופס באופן מקוון, כלומר למלא ולשדר אותו דרך אתר רשות המיסים באינטרנט. בתום השידור יש להדפיס שני העתקים של הטופס ולחתום עליהם. האחד מיועד לשמירה אצל הנישום עצמו, ואילו השני יוגש אל משרד פקיד השומה עד למועד האמור. יש לציין כי שידור הטופס המקוון בלבד אינו תופס, וחובה להגיש את העתק טופס 1301 ושאר המסמכים הרלוונטיים למשרד השומה. כמו כן, עד להגשת הדוח במשרד ניתן לבצע שינויים ולשדר מספר בלתי מוגבל של טפסים כשרק האחרון מביניהם נחשב. למרות האמור לעיל, אין צורך בשידור הטופס באינטרנט אם שני בני הזוג כבר הגיעו לגיל הפרישה, או שהכנסתם החייבת והמחזור העסקי נמוכים מ- 161,030 שקלים. הדבר נכון גם לגבי יחיד שהכנסתו או מחזור עסקיו נמוך מ- 80,520 שקלים.

 

סעיפים מרכזיים שיש למלא

דוח שנתי לעוסק מורשה מורכב ממספר חלקים מרכזיים, אותם יש למלא בתשומת לב. לפניכם סקירה שלהם:
1. פרטים כלליים – יש למלא את פרטיהם של שני בני הזוג, לרבות שמות, מספרי ת.ז, מספרי טלפון, כתובת וכדומה. כמו כן, יש לציין למי נוגע הדו"ח, כלומר להכנסות אחד מבני הזוג או שניהם, מעמדם כתושבים או עולים חדשים ומקורות הכנסה נוספים. בנוסף, יש לרשום את פרטי העסק לרבות שמו, סוג העיסוק וכתובת.
2. הכנסות מיגיעה אישית – כאן יש לכתוב את ההכנסה החייבת במס, כלומר המחזור העסקי ללא מע"מ פחות כל ההוצאות המותרות בניכוי. עוד יש לפרט תקבולים מהביטוח הלאומי, הכנסה כשכיר ופרטי מעסיק, תשלומים לכיסוי הוצאות רכב, טלפון סלולארי שהתקבל ממעסיק, מענק עבודה, סכומים שהופרשו לקרנות גמל והשתלמות, קצבאות ומענקי פרישה. לבסוף, יש לרשום את סך המחזור העסקי בשנת המס, לא כולל ההוצאות המותרות בניכוי.
3. הכנסות מרכוש – בחלק זה יש לפרט הכנסות מדמי שכירות, שכירות מוגנת ודמי מפתח, הכנסות כנישום בחברה משפחתית, פטנטים, דיבידנדים, ריביות על ניירות ערך, והכנסות נוספות שאינן מיגיעה אישית כמו שטח חקלאי שאינו מעובד על ידי הנישום.
4. ניכויים וזיכויים – יש לרשום את הניכויים האישיים המגיעים לנישום, לרבות תשלומים לביטוח אובדן כושר עבודה, תשלומים לקרן השתלמות ודמי ביטוח לאומי כעצמאי. עוד יש לפרט זיכויים שונים עבור בן הזוג, הילדים, עולים חדשים, משפחה חד הורית, תושב חוזר, תשלום מזונות ועוד.

 


אתם מרגישים לבד? אנו נעזור לכם להגיש את הדו"ח. 
צרו קשר עמנו, אנו נלווה אתכם ונדריך אתכם עד למילוי הדו"ח במחיר אטרקטיבי ביותר . 
אנו במשרד רואה החשבון נשיא גולן ושות' , מציעים לכם דוח שנתי במחיר של 750 ש"ח פלוס מע"מ בלבד!
מיטב רו"ח ויועצי המס שלנו יערכו ויבקרו את הדוח שלכם, יש לנו את הניסיון ויש לנו את הכלים, הצטרפו אלינו עוד היום! צרו קשר בטלפון  03-5607767 או במייל Golan@GolanG.co.il

 

מנהל חשבונות דיגיטלי אונליין - מוצר חדש של חברת YPAY
כל הנהלת החשבונות שלכם בכף ידכם והכל אונליין . אתם מצלמים מהנייד ואנחנו מקלידים אונליין מהמשרד. אתם לא מאבדים הוצאות ולא מאבדים את הראש. הצטרפו עוד היום - השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

 

שירות והדרכה לפתיחת עסק חדש – בחינם

חושב לפתוח חברה בע"מ, עוסק מורשה או עוסק פטור? אם כן – אנחנו כאן בשבילך! במשרד רואי החשבון נשיא גולן ושות ממתינים לך אנשי מקצוע ותיקים המתמחים
בכל סוגי העסקים, אשר ישמחו להעניק לך שירותי פתיחת עסק – ללא עלות! בנוסף לכך, אנו נלווה אותך בכל שלבי ההקמה תוך מתן ייעוץ מקצועי צמוד, ונספק פתרונות
פיננסיים מקיפים גם בהמשך הדרך. כל זאת, על מנת שתוכל לפתוח ולנהל עסק רווחי ומצליח הפועל באופן יעיל, מאורגן וחוקי.
(ניתן ללקוחות הממשיכים במשרדנו בהנהלת חשבונות או בשירות דוח אישי בתשלום).

  

YPAY הפקת חשבונית בחינם 

תוכנת YPAY מערכת הנהלת חשבונות מושלמת בשבילך!!! קלה לשימוש, ידידותית, וירוקה לסביבה. 
משרד רו"ח נשיא גולן ושות שנותן תמיכה שעוטפת אותך, ודואגת לעסקך ... לכל שאלה ולכל בעיה 
נסה את YPAY תוכנה המובילה בשוק והיא ניתנת בחינם, אז למה לשלם אם אפשר בחינם. 
ניתן להפיק בתוכנת YPAY   כל סוגי המסמכים : חשבונית מס , חשבונית מס קבלה, חשבונית זיכוי וקבלה . כמו כן , לנהל את כל הלקוחות והגביה שלך על דף אחד, בקלות ובנוחות. 
​​הצטרפו עוד היום, ותיהנו כמו רבים אחרים ממערכת ששולחת חשבונית דיגיטלית חינם וקבלה חינם ללקוחות שלכם בקלות.

 

 

 

 

לינקים למקורות שונים

 

דוח שנתי | דוח שנתי לעוסק מורשה | דוח שנתי לעוסק פטור

דוח שנתי לעוסק מורשה

דוח שנתי למס הכנסה 

דוח שנתי | דוח שנתי לעוסק פטור | דוח שנתי לעוסק מורשה

דוח שנתי לעצמאיים 

 

 

סרטונים מומלצים

 

 

דוח שנתי לעוסק פטור

דוח שנתי לעוסק מורשה

 

 

 

 

 


Ypay הוא המקום המתאים ביותר עבורך

בנוסף למגוון השירותים שאנו מציעים בחינם ללקוחותינו, ישנם כלים ושירותים נוספים בתשלום שיוכלו לסייע לך בניהול העסק.

צור קשר


מערכת YPAY הינה חינמית לשימוש עצמי. השירות ניתן דרך המייל בלבד. ניתן ליצור קשר 24/7 על כל שאלה שקשורה לתפעול התוכנה.

מגדל ב.ס.ר 4 - רח' מצדה 7, בני ברק, 5126112
  • ראשון-חמישי: 09:00 - 16:00
  • חגים - סגור
טוען...