שירות והדרכה לפתיחת עסק חדש – בחינם


 שירות והדרכה לפתיחת עסק חדש – בחינם

חושב לפתוח חברה בע"מ, עוסק מורשה או עוסק פטור? אם כן – אנחנו כאן בשבילך! במשרד רואי החשבון נשיא גולן ממתינים לך אנשי מקצוע ותיקים המתמחים בכל סוגי העסקים, אשר ישמחו להעניק לך שירותי פתיחת עסק – ללא עלות! בנוסף לכך, אנו נלווה אותך בכל שלבי ההקמה תוך מתן ייעוץ מקצועי צמוד, ונספק פתרונות פיננסיים מקיפים גם בהמשך הדרך. כל זאת, על מנת שתוכל לפתוח ולנהל עסק רווחי ומצליח הפועל באופן יעיל, מאורגן וחוקי. ניתן ללקוחות הממשיכים במשרדנו בהנהלת חשבונות או בשירות דוח אישי בתשלום . 

 

 

המשמעות של פתיחת עסק

אם אתה עושה את צעדיך הראשונים בעולם העסקי, חשוב שתבין כי פתיחת עסק חדש אינה עניין של מה בכך. מהפן החשבונאי יש להחליט על רישום כעצמאי או כחברה בע"מ, לפתוח תיקים רלוונטיים ברשויות המס, להכיר את אופן ניהול הספרים על פי חוק, לתכנן את היבטי המיסוי ועוד שורה ארוכה של פעולות. מלבד זאת, התנהלות מושכלת מבחינה כלכלית ממשיכה לכל אורך הפעילות העסקית, לרבות הגשת דוחות תקופתיים ושנתיים, הוצאת תלושי שכר, הגשת הצהרות הון, הנהלת חשבונות יעילה וחכמה, שמירה על תזרים מזומנים והכרת כלים פיננסיים חשובים. נשמע מורכב? לא בשבילך! כי אנחנו עושים עבורך את העבודה.

 

מה אתה מקבל?

הצוות המקצועי של משרד רואי החשבון נשיא גולן ילווה אותך במסירות ובנאמנות מאלף ועד תו:

ייעוץ לגבי צורת ההתארגנות של העסק וכדאיותה.

פתיחת תיק בחינם ברשויות המס, על כל הפעולות והרישומים הכרוכים בכך.

הדרכה בכל הקשור לניהול ספרי החשבונות בהתאם לחוק.

תוכנת YPAY להנהלת חשבונות דרך האינטרנט, לרבות שליחת חשבוניות און ליין.

מגוון שירותים נלווים כגון קבלת אשראי להקמת העסק, שירותי סליקה, חשבוניות מחזוריות ועוד.

עזרה בתכנון המס וייצוג מול הרשויות בעת הצורך.פתרונות מקיפים בכל הקשור להנהלת חשבונות, לרבות תלושי שכר, דוחות שנתיים, הצהרות הון, סיכום הכנסות והוצאות, החזרי מס, שמירה על תזרים מזומנים וכל הדרוש להתנהלות פיננסית נכונה.

 

הגב שלך בעולם העסקים

לאורך השנים מלווה משרדנו בהצלחה מרובה שורה ארוכה של לקוחות, הנמנים על כל מגזרי המשק. אנו נשמח לספק גם לך שירות אישי בזמינות מלאה על ידי בעלי מקצוע המכירים היטב את העסק שלך ושולטים בכל נתוניו. אנו עומדים לרשות לקוחותינו בכל עת ומספקים ייעוץ, הדרכה והכוונה בכל שאלה ובירור.

לפרטים נוספים והצטרפות צור קשר עם משרדנו בטלפון 03-5607767. כמו כן, הינך מוזמן לרשום את פרטיך בדף ההצטרפות ונציגינו יחזרו אליך בהקדם.

 

נשיא גולן ושות' רואי חשבון - משרד רואי החשבון נשיא גולן ושות', משרדנו וותיק, ומבצע ביקורות לכל סוגי החברות מזה שנים רבות. אנו מציעים את שירותי הביקורת של משרדנו לצורך עריכת המאזן השנתי של חברתכם לשנת המס 2017. כמו כן פתיחת תיק בחינם למי שממשיך לנהל את הנהלת החשבונות במשרדנו / הדו"ח השנתי אתם מוזמנים לפנות לקבלת הצעה 03-5607767  או במייל  Golan@GolanG.co.il

 

לינקים למקורות שונים

 

נשיא גולן ושות' רואי חשבון

 https://www.golang.co.il

 

עוסק פטור מורשה או חברה בע"מ

לינק לסרטון

 

מנהל חשבונות דיגיטלי 

לינק לסרטון

 

תכנון מס לשנת 2017

 https://ypay.co.il/front/article/46

 

המדריך המלא לפתיחת חברה בע"מ 

 

https://www.golang.co.il/article90

 

פתיחת עסק

 https://www.golang.co.il/article75

 

מדריך לפתיחת תיק במע"מ

 https://www.golang.co.il/article36

 

פייסבוק

 https://www.facebook.com/Ypay.co.il/

 

טפסים לרשויות

https://www.golang.co.il/article21

 

טבלת הפקדות לקופת גמל ופנסיה

 https://docs.wixstatic.com/ugd/052c24_c4c4ed36791646d9babb392b986846bf.pdf?index=true