תמונה של קוד פייסבוק

חברת YPAY הוקמה מתוך מטרה לעזור לכל העסקים בישראל פיתחנו עבורכם תוכנה מלאה להנהלת חשבונות, הכוללת הפקת מסמכים אונליין . זוהי תוכנה שניתנת בחינם! ללא עלות! אנו לא מגבילים את כמות המסמכים, ולא מחייבים תשלום בגין שימוש בתוכנה. חברת YPAY לא גובה תשלום נפרד בגין גיבוי הנתונים. כל הקבצים והנתונים מגובים על ידנו, בחינם.

חברת YPAY חרטה על דגלה מצויינות, דיוק, ואיכות המוצר הניתן ללקוח. חשוב לנו לדעת אם התוכנה קלה ונוחה עבורכם, ולכן אנו פתוחים לכל רעיון מצדכם .מאחורי כל אלמנט ישנה חשיבה יצירתית וחווית משתמש . התוכנה דינמית, מהירה, ויש משרד רואה חשבון העומד מאחוריה, לכל שאלה ולכל בקשה .

אנו נספק את הכלים המקצועיים ואת העזרה הנחוצה לניהול עסק בצורה יעילה חסכונית והטובה ביותר עבורכם, החל משלב הקמת העסק ודרך ניהול שוטף ויעיל .וכן נדאג לתת שירות בצד החשבונאי והמיסוי מול רשיות המס . צוות המשרד מיומן וותיק, ויש לנו את הניסיון הדרוש כדי לעזור לכם. משרדנו מעסיק: רואי חשבון, יועצי מס, מתמחים, ומנהלי חשבונות.

אנו משרתים את כל סוגי הלקוחות, מכל ענפי המשק: מסחר, תעשיה, שירותים, הייטק, בניה וכד' בכל שנות קיומנו ניתן להיות עדים לצמיחה והרחבת הפעילות הקיימת, תוך שמירה על שביעות רצונם של לקוחותנו הרבים. משרדנו פועל זה למעלה מ 40 שנה, אנו נשמח ללוות אתכם בדרככם החשבונאית ולתת לכם שירות אמין וטוב לכל אורך הדרך .

הכר את הצוות

משרדינו בנוי מדור ותיק בעל נסיון עשיר ומדור חדש אשר מזניק אותנו לעבר הטכנולוגיות העדכניות בשוק

אלי אלוני

רו"ח

נשיא גולן

רו"ח ויועץ מס

סיון הלל

יועצת מס