משרד רואה חשבון בעידן דיגיטלי


משרד רואה חשבון בעידן דיגיטלי
לקראת סוף העשור השני של שנות האלפים, חלק נכבד מהתנהלות השוק העולמי מתקיים במרחב הדיגיטלי. הדבר נכון לגבי אנשים פרטיים, גורמים עסקיים ומסחריים, וכן גורמים ציבוריים וממסדיים. כפועל יוצא מכך, גם רואה חשבון בעידן דיגיטלי נדרש לפעול בהתאם ולספק ללקוחותיו שירותים מקצועיים און ליין, העונים לדרישות שוק רחב היקף ומאוד תחרותי. אלו בדיוק השירותים שמספקת חברת YPAY.

שירותי רואה חשבון און ליין
חברת YPAY, שמאחוריה עומד משרד רואי החשבון נשיא גולן ושות', מספקת לקהל לקוחותיה מגוון שירותי הנהלת חשבונות און ליין ללא עלות. החברה פיתחה תוכנת הנהלת חשבונות און ליין מקיפה וידידותית למשתמש, הכוללת גם הפקת מסמכים חיוניים. כל זאת מסופק בחינם, ללא עלות וללא מגבלת זמן עבור התוכנה, הפקת מסמכים וגיבוי נתונים. מאחורי התוכנה עומד צוות מקצועי הזמין לענות על כל בקשה ושאלה.

שירותים מקצועיים נלווים
לצד שירותי הנהלת חשבונות בחינם, משרדנו מספק גם שירותי ראיית חשבונות מקצועיים שרבים מהם מבוצעים ביעילות ובמהירות בעזרת רשת האינטרנט. אנו מעניקים מענה שלם לכל צרכי ניהול העסק השוטפים שלכם באופן חסכוני ויעיל על ידי צוות מיומן של רואי חשבון, מנהלי חשבונות ויועצי מס. בין היתר שירותי חברתנו מקיפים את כל הקשור לראיית והנהלת חשבונות, חשבות, שכר ומיסים.

משרתים מגוון לקוחות במשק
משרדנו הפועל בתחום ראיית החשבון כבר מעל לשלושה עשורים, מספק את שירותיו לקשת רחבה של ענפים, מגזרים ותחומים במשק: עבור עוסקים פטורים ומורשים, חברות פרטיות, שותפויות ומלכ"רים. בין היתר אנו מספקים שירותי הנהלת וראיית חשבון לחברות מסחריות, לתעשיות ומפעלים שונים, לספקי שירותים, חברות בניה, חברות הייטק ועוד. כל לקוח של חברתנו זוכה ליחס אישי ולפתרונות מתקדמים ואיכותיים המבוססים על כלים חדישים שמתאימים לצרכיו הייחודיים.

שירותי משרד ראיית חשבון מתקדם
לשירותי רואה חשבון בעידן הדגיטלי, ולקבלת עוד פרטים ומידע מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם YPAY בטלפון 03-5607767 או במייל service@ypay.co.il.