תמונה של קוד פייסבוק
\

השוואת מחירים - חנות וירטואלית


השוואת מחירים - כמה עולה להקים חנות וירטואלית? מה כל חברה מציעה? האם כדאי לקחת חברה גדולה או חברה קטנה שתוביל אותך? ריכזנו עבורכם מספר חברות שמתמחות בבניית חנויות וירטואליות ניסינו לדלות מהם מחירים ... לא תמיד זה צלח . אנחנו מבינים שחנות וירטואלית זה דבר יקר אך חנות בקניון או במרכז העיר ...יקר יותר ומסוכן יותר אז לשיקולכם..

להמשך קריאה ->

חנות וירטואלית - YPAY


חנות וירטואלית? האם זה כדאי... נמאס לך לרדוף אחרי לקוחות? תזרים מזומנים שלילי? יש פתרון ! אני רוצה לספר לכם קצת ממה שעובר על עסקים בתחילת הדרך... לאורך השנים אני מקים הרבה מאוד עסקים שמתחילים עם אנרגיות טובות והמון אמביציה להצליח. כשאני שואל את בעלי העסקים מהיכן מגיעים הלקוחות שלהם? רובם אומרים לי ... מפה לאוזן. באותו רגע אני יודע שיש בעיה. קצת נתונים סטטיסטיים : בשנה נפתחים 45,000 עסקים ונסגרים כ 40,000 עסקים. רובם נסגרים בשנה ה 1 נקודות התורפה!  של כל עסק! שווק הרווחת 100 שקלים, תשים חלק מהסכום לשיווק. אל תשאיר את כל ה 100 אצלך. גם אני הייתי שם ... לחצתי על לקוחות להביא לקוחות אחרים וביקשתי מהם שימליצו עליי. ניסיתי לדוג דגים בחכה.... פה הבעיה!  למה לדוג דגים בחכה - כשאפשר לדוג דגים ברשת! המטרה של המאמר הזה הוא "לפתוח לכם את הראש", להרחיב לכם את האופציות ולהגדיל לכם את המכירות בעסק, על ידי הקמת חנות אינטרנטית או אתר תדמית או דף נחיתה או לינק למכירה .... כל דבר שלא יגרום לעסק שלכם להיסגר כבר בשנה הראשונה. אנו חברת YPAY ממליצים ועובדים עם כמה חברות שמבטיחות קודם כל שירות אמין וטוב ללקוח. כמו כן, אנו דואגים שהמחיר יהיה הוגן ומתאים לצרכים שלכם.

להמשך קריאה ->

משרד רואה חשבון בעידן דיגיטלי


משרד רואה חשבון בעידן דיגיטלי לקראת סוף העשור השני של שנות האלפים, חלק נכבד מהתנהלות השוק העולמי מתקיים במרחב הדיגיטלי. הדבר נכון לגבי אנשים פרטיים, גורמים עסקיים ומסחריים, וכן גורמים ציבוריים וממסדיים. כפועל יוצא מכך, גם רואה חשבון בעידן דיגיטלי נדרש לפעול בהתאם ולספק ללקוחותיו שירותים מקצועיים און ליין, העונים לדרישות שוק רחב היקף ומאוד תחרותי. אלו בדיוק השירותים שמספקת חברת YPAY.

להמשך קריאה ->

חשבונית ירוקה | חשבונית ירוקה חינם | YPAY


חשבונית ירוקה חשבונית ירוקה חינם מהי חשבונית ירוקה? חשבונית ירוקה הינה מסמך חשבונאי ממוחשב החתום דיגיטלית, קרי מייצרת העתק של המסמך באופן ייחודי שלא ניתן להעתיקו או לזייפו. לפיכך, חשבוניות ומסמכים חשבונאיים דיגיטליים הם תחליף מלא למסמכים חשבונאיים רגילים כגון פנקסי חשבוניות וקבלות, וזאת בתנאי כי החשבוניות מופקות באמצעות מערכת התואמת את הוראות החוק ומוכרת על ידי רשות המיסים. מערכת הפקת החשבונות יכולה להיות תוכנה ייעודית המותקנת אצל שרתי העסק, אך גם יכולה להתבצע באמצעות שירות אינטרנטי מקוון. השירות המקוון על פי רוב תואם את צרכיהם של העסקים הקטנים והבינוניים. בהנפקת שירות החשבוניות הירוקות המקוונות נחסך אלמנט התקנה ותחזוקת המערכת אשר משמעותו חיסכון בהוצאה כספית מהותית, אך עדיין מאפשר את כלל היתרונות של החשבונית הירוקה. בנוסף, שירות מקוון מאפשר להנפיק חשבוניות ישירות מהטלפון החכם בפשטות טכנולוגית.

להמשך קריאה ->