תמונה של קוד פייסבוק
\

השקעות בשוק ההון


השקעות בשוק ההון? תכנון פיננסי? לקוחות YPAY היקרים, אני שמח לבשר לכם כי חברת קרני פמילי אופיס, חברה המתמחה בניהול פיננסי וההשקעות הצטרפה אלינו ומציעה ללקוחות YPAY  ללא עלות, ניהול פיננסי רחב הכולל השקעות בשוק ההון, פוליסה פיננסית, קופות גמל, השקעה בקרנות נדל"ן, קרנות מנהלים, קרנות פנסיה ויעוץ פנסיוני . חברת  קרני פמילי אופיס מתחייבת לבדיקה ויעוץ חינם , החברה אוספת את כל הנתונים הפיננסיים שלכם ולאחר מכן תבנה לכם תוכנית ייחודית שתעניק לכם שקט נפשי . אנו חברת YPAY מחפשים לתת לכם מענה מקיף לכל הנושא הפיננסי, אם זה בהנהלת חשבונות, סליקה, דוחות שנתיים, מאזנים, הלוואות, וכן כמובן גם בהשקעות . אז אם יש לכם תיק השקעות פיננסי במקום אחר ואתם לא מרוצים מהתשואה שאתם מקבלים, או אם אין לכם ריבית גבוהה בתוכנית החסכון שלכם או אם הכסף שלכם שוכב בעו"ש בלי לעבוד עבורכם, חברת קרני אופיס פמלי תמצא לכם את המקום הנכון להשקיע בו את כספכם.

להמשך קריאה ->

המוצרים והשירותים של חברת YPAY


מגוון השירותים של חברת YPAY רחב ומגוון ולמעשה מאפשר לכם בעלי העסק לקבל את כל השירותים החשבונאיים והפיננסיים לעסקכם, והכל במקום אחד. מעבר לשירותים החשבונאיים חשוב לנו לשתף אתכם בחלק מהמוצרים הדיגיטליים המסופקים על ידנו במטרה להקל על הניהול הפיננסי שלכם בעסק. חלק מהמוצרים מסופקים בחינם בשירות עצמי , וחלק מסופקים בתשלום. השירותים והמוצרים העיקריים המסופקים על ידינו הינם: הכנה ועריכת דוחות שנתיים למס הכנסה, הנהלת חשבונות דיגיטלי אונליין לעצמאיים, הנהלת חשבונות לחברות בע"מ וביקורת מאזנים וכן מערכת סליקה אינטרנטית.

להמשך קריאה ->

השוואת מחירים - חנות וירטואלית


השוואת מחירים - כמה עולה להקים חנות וירטואלית? מה כל חברה מציעה? האם כדאי לקחת חברה גדולה או חברה קטנה שתוביל אותך? ריכזנו עבורכם מספר חברות שמתמחות בבניית חנויות וירטואליות ניסינו לדלות מהם מחירים ... לא תמיד זה צלח . אנחנו מבינים שחנות וירטואלית זה דבר יקר אך חנות בקניון או במרכז העיר ...יקר יותר ומסוכן יותר אז לשיקולכם..

להמשך קריאה ->

חנות וירטואלית - YPAY


חנות וירטואלית? האם זה כדאי... נמאס לך לרדוף אחרי לקוחות? תזרים מזומנים שלילי? יש פתרון ! אני רוצה לספר לכם קצת ממה שעובר על עסקים בתחילת הדרך... לאורך השנים אני מקים הרבה מאוד עסקים שמתחילים עם אנרגיות טובות והמון אמביציה להצליח. כשאני שואל את בעלי העסקים מהיכן מגיעים הלקוחות שלהם? רובם אומרים לי ... מפה לאוזן. באותו רגע אני יודע שיש בעיה. קצת נתונים סטטיסטיים : בשנה נפתחים 45,000 עסקים ונסגרים כ 40,000 עסקים. רובם נסגרים בשנה ה 1 נקודות התורפה!  של כל עסק! שווק הרווחת 100 שקלים, תשים חלק מהסכום לשיווק. אל תשאיר את כל ה 100 אצלך. גם אני הייתי שם ... לחצתי על לקוחות להביא לקוחות אחרים וביקשתי מהם שימליצו עליי. ניסיתי לדוג דגים בחכה.... פה הבעיה!  למה לדוג דגים בחכה - כשאפשר לדוג דגים ברשת! המטרה של המאמר הזה הוא "לפתוח לכם את הראש", להרחיב לכם את האופציות ולהגדיל לכם את המכירות בעסק, על ידי הקמת חנות אינטרנטית או אתר תדמית או דף נחיתה או לינק למכירה .... כל דבר שלא יגרום לעסק שלכם להיסגר כבר בשנה הראשונה. אנו חברת YPAY ממליצים ועובדים עם כמה חברות שמבטיחות קודם כל שירות אמין וטוב ללקוח. כמו כן, אנו דואגים שהמחיר יהיה הוגן ומתאים לצרכים שלכם.

להמשך קריאה ->