תמונה של קוד פייסבוק
\

סליקה | מערכת סליקה | סליקת כרטיסי אשראי | YPAY


חברת YPAY החליטה לשבור את השוק ואתם מרוויחים. לראשונה בישראל... לא סלקת - לא שילמת !!! אין תשלום חודשי קבוע !!! מיועד לחברות בע"מ עוסקים מורשים ועוסקים פטורים פתיחת מסוף ללא תשלום, אין דמי ניהול קבועים, אין עמלת מינימום, סליקה מידית עוד באותו יום אפשרות להעביר את הכספים לחשבון הבנק שלכם תוך 24 שעות.

להמשך קריאה ->

דוח שנתי לעצמאיים - YPAY


דוח שנתי במחיר הוגן - רק 750 שח פלוס מע"מ . גם לעוסק פטור וגם לעוסק מורשה האם תושב ישראל שהגיע לגיל 18 חייב בהגשת דו"ח?  כן,  תושב ישראל שהגיע לגיל 18 בשנת המס חייב בהגשת דוח. האם בן זוג שאינו בן הזוג רשום חייב להגיש דוח?  כן,  בן זוג - שלא "בן זוג רשום" - שבדוח הצהיר שרוצה לדווח על הכנסותיו לבד. האם תושב שטרם הגיע לגיל 18 אך הכנסתו החייבת (לשנת 2017) הינה בסכום של לפחות 81,220 ש"ח, חייב בהגשת דוח? כן, תושב ישראל שטרם הגיע לגיל 18 אך הכנסתו החייבת (לשנת 2017) הינה בסכום של לפחות 81,220 ש"ח חייב בדוח  האם תושב חוץ חייב בהגשת דו"ח? כן, תושב חוץ שהפיק הכנסה חייבת בארץ חייב בדוח שנתי .

להמשך קריאה ->

דוח שנתי לעוסק פטור ומורשה - YPAY


דוח שנתי במחיר הוגן - רק 750 שח . גם לעוסק מורשה וגם לעוסק פטור . מי חייב להגיש דוח שנתי?  במקרים אלו נצטרך להגיש דוח: 1. תושב ישראל שהגיע לגיל 18 בשנת המס. 2. בן זוג - שלא "בן זוג רשום" - שבדוח הצהיר שרוצה לדווח על הכנסותיו לבד. 3. תושב ישראל שטרם הגיע לגיל 18 אך הכנסתו החייבת (לשנת 2017) הינה בסכום של לפחות 81,220 ש"ח 4. תושב חוץ - שהפיק הכנסה חייבת בארץ 5. אדם שבשנת המס מכר מקרקעין או עשה פעולה כלשהי באיגוד (מס שבח) ולא שילם מס שבח או שפרסו לו את המס . 6. נאמן  - ישנם כמה סוגים של נאמנות: א. נאמן שמי שהסמיך אותו היה תושב ישראל/צוואה של תושב ישראל ב. נאמן שהיה לו הכנסה/נכס בארץ ג. נהנה שקיבל חלוקה מנאמן

להמשך קריאה ->

עוסק פטור או מורשה? - YPAY


האם עדיף להיות עוסק פטור או עוסק מורשה? בהנחה שקיימת אפשרות לבחור בין עוסק מורשה או עוסק פטור, כדאי להתייעץ עם משרד רואי חשבון נשיא גולן ושות' כדי להבין מהם היתרונות והחסרונות של כל סוג רישום. כך לדוגמא, עוסק פטור נהנה מהקלה משמעותית של אי התעסקות מול דוחות מע"מ בכל חודש או חודשיים. כמו כן, מאחר שאינו מוסיף מס ערך מוסף לעלויות של שירותיו, יש בכך יתרון בהתעסקות מול לקוחות שהינם אנשים פרטיים (מי שאינו מקבל זיכוי על המע"מ יעדיף לשלם פחות 17 אחוזים על השירות שהוא מקבל).

להמשך קריאה ->