תמונה של קוד פייסבוק
\

מערכת CRM


מערכת CRM  - נקראת גם מערכת ניהול קשרי לקוחות. המדובר בתוכנה המנהלת ומאגדת כלי ניהול ממוחשבים תחת מעטפת אחת ומציגה תמונה עדכנית ומלאה של כל הלידים ( לקוחות פוטנציאלים )  ובכך, בעל העסק עוקב אחר הלידים הנכנסים מכל מיני דפי נחיתה שונים המפוזרים במאמרים או בסרטונים שונים וכולם מגיעים למקום אחד בלי ללכת לאיבוד כל הפרטים של הלקוחות הפוטנציאלים מגיעים עם מספרי טלפון מייל ושם וכל שעליכם לעשות הוא להתקשר אליהם ולגייס אותם אליכם כלקוח משלם .

להמשך קריאה ->

חברת סליקה מומלצת - YPAY


חברת סליקה מומלצת? אתם תקבעו ... אצלנו... החשבונית בחינם, הדוחות בחינם, המערכת בחינם, אין עלות סליקה כל חודש, אין עלות הקמת מסוף, אין עלות עמלת מינימום... וכמובן לא סלקת לא שילמת... עכשיו... אתם תחליטו מי טובה וזולה יותר, מבין כל המערכות... רק YPAY

להמשך קריאה ->

סליקה אינטרנטית - איך מתחילים? YPAY


סליקה אינטרנטית? איך מתחילים... חברת YPAY עושה מהפכה בנושא הסליקה לא סלקת - לא שילמת !!! אין תשלום חודשי קבוע !!! מיועד לכל העסקים פתיחת מסוף בחינם, אין דמי ניהול קבועים, אין עמלת מינימום, סליקה מידית עוד באותו יום אפשרות להעביר את הכספים לחשבון הבנק שלכם תוך 24 שעות.

להמשך קריאה ->

סליקה | מערכת סליקה | סליקת כרטיסי אשראי | YPAY


סליקה? מחפשים חברת סליקה... חברת YPAY החליטה לשבור את השוק ואתם מרוויחים. לראשונה בישראל... לא סלקת - לא שילמת !!! אין תשלום חודשי קבוע !!! מיועד לחברות בע"מ עוסקים מורשים ועוסקים פטורים פתיחת מסוף ללא תשלום, אין דמי ניהול קבועים, אין עמלת מינימום, סליקה מידית עוד באותו יום אפשרות להעביר את הכספים לחשבון הבנק שלכם תוך 24 שעות.

להמשך קריאה ->